Батьківський клуб

Ми дбаємо про щастя не тільки дітей, але і їхніх батьків
Курси першої медичної допомоги
Ми разом з Всеукраїнською спілкою парамедиків проводимо регулярний одноденний тренінг по наданню першої медичної допомоги дітям.
Діти не є зменшеною копією дорослих людей, тому при наданні їм першої невідкладної допомоги є важливі нюанси і спеціальні маніпуляції, які необхідно знати батькам і всім, хто працює з дітьми (няням, гувернанткам, вихователям і тд.)
Ведучий курсу Ярослав Вус.
Детальніше з тим, що буде у програмі можна ознайомитися на сайті
https://pmgroup.org.ua/first-aid-children/
Реєстрація на курс за тел. +380 68 977 0806
Дізнатися більше
Курси першого року життя
«Батьки і діти - перший рік» - це програма для батьків з немовлятами від 1,5 місяців до 1 року (адаптована версія німецької програми для батьків з немовлятами PEKiP). Заняття в групі «Батьки і діти - перший рік» - це спільні ігри мами і / або тата і дитини, які підтримують природний розвиток немовляти через його інтерес до руху і дослідницьку активність. Програма «Батьки і діти - Перший рік» передбачає 4 цикли занять з урахуванням віку дітей: 1,5 - 3 місяці / 4 - 6 місяців / 7 - 9 місяців / 10 - 12 місяців. Кожен цикл складається з 10 занять і є завершеним фрагментом програми, який можна відвідувати як самостійний курс. Частота проведення занять - 1 раз на тиждень.
Реєстрація на курс за тел. +380 68 977 0806
дізнатися більше
BabyYoga
Бебі-йога - особливий вид йоги, призначений для занять мам з малюками з самого народження. Йога для малюків - система м'яких інтерактивних вправ і рухів на базі адаптованої під потреби мами і дитини йоги. Вправи орієнтовані на розвиток і загальне благополуччя дитини з моменту народження до року і трохи старше, а також на емоційне і фізичне здоров'я матері. Прості рухи, на яких ґрунтується бебі-йога, до сих пір практикуються з покоління в покоління в деяких регіонах Індії.
Система бебі-йоги включає в себе різні напрями, об'єднані між собою загальним принципом усвідомленості і життєрадісності. Програма розроблена таким чином, що з дітьми можна займатися з народження, а користь від занять отримує як мама, так і малюк.
На заняттях з бебі-йоги ви навчитеся робити базові вправи з дитиною на розтягнення, розкриття стегон, координацію і динаміку, а також масаж і способи утримання, підтримки, підняття, пересування, а мами зможуть відновити тіло і зміцнити м'язи після пологів.
Реєстрація на курс за тел. +380 68 977 0806
Курси підготовки до родів
Програма «SAFE®» створена для підтримки майбутніх батьків в становленні надійного емоційного зв'язку з дитиною і зміцнення її психічного здоров'я. Програма користується великою популярністю серед батьків в Німеччині, Австрії, Швейцарії, Литві, Сінгапурі, Чехії. З 2017 року вона доступна і батькам в Україні.
Участь в програмі «SAFE®» допоможе батькам бути впевненими у своїх діях під час спілкування з немовлям, розвинути чуйність в розумінні емоційних потреб дитини і з перших днів життя створювати стосунки, в яких дитина буде розвиватися найкращим чином. Програма охоплює період з 20-26 тижня вагітності і до кінця першого року життя дитини. Під керівництвом досвідченого тренера ми пройдемо цей шлях разом, і ви отримаєте всебічну підтримку в тому, щоб ваші відносини з дитиною склалися найсприятливішим чином.
Реєстрація на курс за тел. +380 68 977 0806
дізнатися більше
Дзвоніть і пишіть нам. Нам важливий кожен контакт з вами.
E-mail: babynest.club@gmail.com
Phone: +380 68 977 0806
Social networks: Facebook | Instagram | Youtube

© All Right Reserved. My company Inc.
e-mail us: hello@company.cc
Made on
Tilda