Дитячий клуб

Ми раді запропонувати простір для вашої дитини, де вона проведе час цікаво, корисно і весело. Саме тут можна зустріти своїх перших друзів і дізнатися багато нового. У нас є декілька варіантів перебування вашої дитини у нас - це або гуртки або погодинне відвідування дитячого клубу. Якщо вам потрібно залишити дитину у нас - сміливо приводьте - під наглядом професійних педагогів їй точно не буде нудно.
Спорт та ранній розвиток
Capoeira
Капоейра - це афро-бразильський вид бойового мистецтва. Поєднання музики, руху, акробатики, танцю та співу.
Капоейра для дітей - це синтез фізичних вправ з елементами гри під гру музичних інструментів. Розвиток гнучкості, сили, відчуття ритму, вміння рухатися під музику - це все дитина пізнає у занятті цим прекрасним видом бразильського бойового танцю.
Наші заняття відкриті для дітей від двох років і старших.


Художня гімнастика
Два рази на тиждень у нас проходить художня гімнатика для дітей від трьох років. Попередній запис обов"язковий.
Art&play
У нас можна відвідати заняття англійської у ігровій формі. Ми співаємо, граємося, танцюємо та спілкуємося англійською мовою. Наші педагоги знаходять підхід до найменших дітей.
Шахи
Для дітей від 4 років і старших ми проводимо секцію з шахів. У нас маленькі групи до 5-6 дітей та дуже досвідчені викладачі. Дізнайтеся у нас детальніше, коли наступне заняття, та запишіться.
Бальні танці
Два рази на тиждень у нас проходять заняття з бальних танців. Мінімальний вік дитини 3,5 роки.
Індивідуальні заняття з логопедом і психологом
За вимогою батьків ми організовуємо індивідуальні заняття психолога та логопеда з дитиною. У нас є спеціально облаштований кабінет, де вашій дитині буде максимально комфортно займатися з професіоналом. За додатковою інформацією звертайтеся будь ласка на рецепцію.
Секція малювання
Ми проводимо уроки малювання на справжніх мольбертах для дітей від 2х років. Діти знайомляться з різними техніками і фарбами, а трохи згодом освоюють і академічні стилі.
Дзвоніть і пишіть нам. Нам важливий кожен контакт з вами.
E-mail: babynest.club@gmail.com
Phone: +380 68 977 0806
` ЖК "Покровський посад"
Глибочицька, 32б, Київ
Social networks: Facebook | Instagram | Youtube
Made on
Tilda