Умови вступу та правила
Умови прийому
Ми працюємо з думкою про щасливе дитинство ваших дітей
Послуги дитячого садочку
Вартість місячного перебування у садку становить 14000 грн. у україномовній групі та 18 000 грн. у англомовній. До вартості включені: 5 разове харчування, англійська мова щодня, заняття з hip-hop, музикальний розвиток та малювання.

Щоб записатися у BabyNest
Запис у BabyNest відбувається після зустрічі та розмови з батьками та дитиною у попередньо домовлений час за телефоном +380 68 977 0806.
Щорічний членський внесок
Вартість щорічного членського внеску становить 6000 грн і сплачується раз на 12 календарних місяців.
Для запису дитини потрібні:
- копія свідоцтва про народження
- копії паспорту та ідентифікаційного коду одного з батьків
Наші правила
Здоров'я
Будь ласка не приводьте до нас хворих дітей. Задля безпеки та здоров"я інших дітей, у випадку температури ми змушені будемо попросити вас залишити дитину вдома. Якщо ми ставимо під питання здоровий стан дитини, ми залишаємо за собою право попросити довідку від лікаря.
Прогулянки та одяг
Ми гуляємо кожен день за будь-якої погоди. Одягайте дітей у зручний одяг, який максимально відповідатиме температурі та опадам. Будь ласка, майте на увазі, що діти можуть забрудитись, тому просимо вас одягати їх у щось просте.
Їжа
Наполегливо просимо не приносити до BabyNest солодощі та іншу їжу, яку не можна віднести до категорії здорової і не пригощайте, будь ласка, чужих дітей без дозволу їхніх батьків.
Оплата
Ми приймаємо оплату зручним для вас способом у три останні робочі дні попереднього місяця. Будь ласка, подбайте про це завчасно, від вашої оплати залежить комфортне існування BabyNest.
Дзвоніть і пишіть нам. Для нас важливий кожен контакт із вами.
E-mail: babynest.club@gmail.com
Phone: +380 68 977 0806
Social networks: Facebook | Instagram | Youtube

© All Right Reserved. My company Inc.
e-mail us: hello@company.cc
Made on
Tilda