Про нас

Ми - це команда молодих, проте досвідчених педагогів та організаторів, які для вас і для ваших дітей утворили дитячий простір BabyNest - садок, дитячий і батьківський клуби.
Кожний день ми намагаємося зробити цей світ трохи кращим. Ми вкладаємо наші ресурси у дітей.
Ми не можемо замінити вас, але у час, поки вони з нами, ми робимо все, щоб вони були щасливі.
Запис до BabyNest
Для запису на попередню консультацію з приводу відвідування BabyNest зателефонуйте за тел.: +380 68 977 0806 і ми з радістю покажемо вам наш простір.
Чому саме ми?
Любов
Наше головне правило - оточити дитину турботою та опікою.
Піклування
Для нас ваша дитина так само важлива, як і для вас. Ми турбуємося про кожного окремо і про всіх дітей разом. Адже це так важливо, щоб у спільному колективі дитина відчувала себе у турботі.
Команда
Ми - одна велика команда. Колектив садка, діти та батьки мають одну мету і грають в одну велику гру - поки ваша дитина у нас, ми маємо зробити так, щоб вона почувалася щасливою. Ця ціль є нашим орієнтиром та основним принципом.
Факти про нас
Відкритість
Ми відкриті для батьків під час адаптації дитини до садочка. Ви можете перебувати із дитиною у садку стільки, скільки це потрібно вашій дитині і вам.
Досвід інших держав
Ми постійно моніторимо те, як функціонують садочки закордоном, і беремо найкраще з їхнього досвіду.
Підтримка
У нашій команді працює психолог, який надасть підтримку як дітям, батькам, так і колективу садочка.
Новизна
Наш садок новий. Ми маємо молодий колектив, нове приміщення і спорядження, а головне - свіжим поглядом дивимось на світ.
Гнучкість
Ми готові до діалогу з батьками у разі виникнення будь-яких питань, пропозицій чи зауважень. Ми - за комунікацію.
Безпека
Безпека вашої дитини є одним із найважливіших пріоритетів для нас. Ваші діти гулятимуть на закритій території, яка перебуває під охороною. Наше приміщення адаптоване для дітей та облаштоване камерами спостереження.
Англійська мова
Ми вчимо англійську мову граючи, на основі методики Art&Play. Приділяємо увагу іноземній мові кожного дня. Іноземна мова для дитячого розвитку дуже важлива. Відомо, що дитина, яка чує іноземну мову з дитинства, краще розвивається.
Прогулянка і вільна гра
Ми гуляємо за будь-якої погоди, адже віримо, що вона не може бути поганою, головне - правильно одягнутись. Також кожного дня виділяємо час для вільної гри - дуже важливої активності для розвитку дитини у соціумі.
Наші контакти

E-mail: babynest.club@gmail.com
Phone: +380 68 977 0806
ЖК "Покровський посад"
Глибочицька, 32б, Київ
Social networks: Facebook | Instagram | Youtube

© All Right Reserved. My company Inc.
e-mail us: hello@company.cc
Made on
Tilda