КУРСИ ПІДГОТОВКИ ДО РОДІВ
Програма підготовки до родів «SAFE®» створена для підтримки майбутніх батьків в становленні надійного емоційного зв'язку з дитиною і зміцнення її психічного здоров'я.
Програма підготовки до родів «SAFE®» створена для підтримки майбутніх батьків в становленні надійного емоційного зв'язку з дитиною і зміцнення її психічного здоров'я.

Програма користується великою популярністю серед батьків в Німеччині, Австрії, Швейцарії, Литві, Сінгапурі, Чехії, Росії. З 2017 року вона доступна і батькам в Україні.

Участь в програмі «SAFE®» допоможе батькам бути впевненими у своїх діях під час спілкування з немовлям, розвинути чуйність в розумінні емоційних потреб дитини і з перших днів життя створювати стосунки, в яких дитина буде розвиватися найкращим чином.

Стосунки прихильності складаються в результаті накопичення дитиною емоційного досвіду в щоденному спілкуванні з батьками. До кінця першого року життя формується певний тип прихильності, який буде або сприятливим, або проблемним для подальшого розвитку дитини. Для того, щоб сформувався здоровий тип прихильності, при якому дитина відчуває себе надійно захищеною, прийнятою і коханою, батькам необхідні певні вміння, знання та внутрішня установка, яка допомагає ставитися до своєї дитини з великою повагою і довірою його природі. Саме ці завдання допомагає вирішити програма «SAFE®».

Програма охоплює період з 20-26 тижня вагітності і до кінця першого року життя дитини. Ми пройдемо цей шлях разом, і ви отримаєте всебічну підтримку в тому, щоб ваші відносини з дитиною склалися найсприятливішим чином.

Зміст і структура програми:

У період з 20-26 тижня вагітності до народження дитини:
• 4 зустрічі групи (орієнтовно на 22й, 26й, 30й і 34й тижнях)
На зустрічах групи:
  • обговорення актуальних для батьків питань: очікування і страхи, пов'язані з народженням дитини; умови здорового психічного розвитку немовляти і його потреби; батьківські вміння, необхідні для гармонійної взаємодії з дитиною і т.п.;
  • практика технік самодопомоги для зняття емоційної напруги і відновлення душевної рівноваги.
Тривалість однієї зустрічі - 6 годин, день зустрічі - субота або неділя.
• Відеотренінг чуйної батьківської поведінки на прикладі відеозаписів ситуацій взаємодії батьків з немовлятами;
• Індивідуальне інтерв'ю на тему власного дитинства з кожним з батьків. Інтерв'ю дає можливість батькам визначити, яким чином емоційний досвід, винесений з власного дитинства, визначає сьогодні стиль їхньої поведінки, і запобігти негативному впливу травматичних переживань (якщо такі мають місце) на сприйняття своєї дитини і спілкування з нею.

У період після народження дитини і до кінця його першого року життя:
• 6 зустрічей групи (орієнтовно - 1й, 2й, 3й, 6й 9й і 10й місяці життя дитини).
На зустрічах обговорюються питання, пов'язані з:
  • досвідом, пережитим батьками під час пологів (особливо негативними емоційними переживаннями, щоб вони не вплинули на якість контакту з дитиною);
  • емоційними труднощами батьків в спілкуванні з дитиною та питання батьківської компетентності;
  • оптимальною поведінкою батьків в складних ситуаціях (труднощі під час годування, напади безперервного плачу, труднощі з засинанням і режимом дня та ін.);
  • забезпеченням догляду за дитиною за принципом «турботи з повагою», що сприяє встановленню міцних емоційних зв'язків з дитиною.
Зустрічі проходять разом з дітьми, тривалість кожної зустрічі - 6 годин, день зустрічі - субота або неділя.
• Відеотренінг чуйної батьківської поведінки.

Протягом всього курсу працює «гаряча лінія», завдяки якій учасники в необхідний момент можуть зв'язатися з ведучим SAFE®-групи для обговорення нагальних питань.

Реєстрація за телефоном +380 68 977 0806.
Made on
Tilda